Kıyıköy Belediye Başkanı ve 13 kişi yolsuzluk iddiasıyla gözaltına alındı

Kıyıköy Belediye Başkanı Ender Sevinç ve 12 kişi, yolsuzluk ve rüşvet iddiaları ile gözaltına alındı.

Kıyıköy Belediye Başkanı ve 13 kişi yolsuzluk iddiasıyla gözaltına alındı

Kapaklı Gazetesi - Kıyıköy Belediyesinde yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine başlatılan operasyon kapsamında aralarında Belediye Başkanı Ender Sevinç’in de bulunduğu 13 şüpheli gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre, Kıyıköy Belediyesindeki yolsuzluk ve rüşvet iddiaları üzerine Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Soruşturma kapsamında Kırklareli Jandarma Komutanlığı ekipleri Kıyıköy, Vize, Saray ve İstanbul’da düzenlediği eş zamanlı operasyonda Belediye Başkanı Sevinç’in de aralarında bulunduğu 13 şüpheliyi gözaltına aldı.

EVRAKLARA EL KONULDU

Jandarma ekipleri, Kıyıköy Belediyesi ile şüphelilerin ev ve araçlarında arama yaptı. Aramalarda bazı evraklara el konuldu. Şüpheliler, Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki sağlık kontrollerinin ardından işlemleri için Jandarma Komutanlığına götürüldü.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2021, 12:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeki̇ Arik
Zeki̇ Arik - 9 ay Önce

Enerjisa'da başta evrakta sahtecilik , rüşvet usulsüzlük görevi suistimal her türlü pislik var yalansa hakkımda yasal işlem başlatsınlar .Tüm bunlar ile ilgili elimde deliller var .Avukatları Enerjisa'nın haklarını savunacağı yerde sahtekarların köpekliğini yapmakta

SIRADAKİ HABER