Meslek Edindirme ve Kültür Sanat Kursları'na start verildi!

Meslek Edindirme ve Kültür Sanat Kursları'na start verildi!

Kapaklı Belediyesi Kültür Sanat Kursları ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Şube Müdürlüğü Meslek Edindirme Kursları kapsamında 2017-2018 Eğitim ve Öğretim Dönemi’nde 13 branşta kurs açılıyor.

Kapaklı Belediyesi’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Meslek Edindirme Merkezi işbirliği ile düzenleyeceği Kültür ve Sanat Kursların kayıtlarının 20 Eylül Çarşamba günü başlayacağını ve 6 Ekim Cuma günü sona ereceğini belirten Belediye Başkanı İrfan Mandalı,“ Ücretsiz olarak düzenlenecek olan kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımız 20 Eylül-6 Ekim tarihleri arasında Kapaklı Belediyesi Mavi Masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne başvuruda bulunabilirler. Kurslarımıza katılmak isteyen vatandaşlarımızdan kurslara kayıt için istenen belgeler; Mavi Masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden temin edilecek Kurs Başvuru Formu ve Kimlik Fotokopileri yeterli olacak'' dedi.

‘’13 BRANŞTA AÇACAĞIMIZ KURSLARIMIZA TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ’’

Kültür Sanat ve Meslek Edindirme kurslarının 16 Ekim tarihinde başlayacağını belirten Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “ Düzenlenecek olan İşaret Dili, İngilizce, Diksiyon, Ebru, Takı Tasarımı, Satranç, Tiyatro, Fotoğrafçılık, Basit Nakış ve İğne Teknikleri, Folklor, Türk Halk Müziği, Gitar ve Rölyef kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımız 20 Eylül Çarşamba gününden itibaren kayıtlarını Mavi Masa ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yaptırabilirler. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Eğitim Şube Müdürlüğü Meslek Edindirme Kursları kapsamında 13 branşta açacağımız kültür ve sanat kurslarımıza tüm vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2017, 11:25

Ünal Fırat


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3