Tekirdağ İl Jandarma Komutanlığı tarafından Süleymanpaşa Aydoğdu Mahallesinde ve Köseilyas Mahallesinde yapılan operasyonlarda 8 gram Metamfemtamin, 7 gram esrar ve 4 adet Galara isimli sentetik hap ele geçirilirken B.A., V.D. ve V.Ş isimli şahıslar gözaltına alındı.                                  

Ayrıca Kapaklı İlçesi Ömer Halis Demir Mahallesinde bulunan bir ikamette arama gerçekleştiren ekipler 1.028 gram bonzai ve 5 gram eroin ele geçirdi. Evde bulunan S.A ve K.Ç isimli şahıslar gözaltına alındı.

Malkara Kavakçeşme Mahallesi'nde R.B. isimli şahsın evinde arama yapan ekipler, 315 gram Kubar Esrar, 1 gram Metamfetamin, bin 950 adet uyuşturucu madde satışında kullanıldığı değerlendirilen siyah poşet ele geçirdi.

Elindeki poşeti polisten saklayamayan şahıs uyuşturucuyla yakalandı Elindeki poşeti polisten saklayamayan şahıs uyuşturucuyla yakalandı

Jandarma ekipleri Çerkezköy İlçesi Kızılpınar Gültepe mahallesinde K.D ve S.G isimli şahısların evinde yaptıkları aramada ise 5 gram kubar esrar ve 6 adet sentetik hap ele geçirdi.

Saray ilçesi Büyükyoncalı Bozoba Mahallesinde durdurulan araçta sürücü V.B. isimli şahsın üst aramasında 7 gram eroin, 20 gram Bonzai, 1 adet bıçak ele geçirildi.

Editör: Berke ÖZEN