Kış Spor Kursları kayıtları başlıyor

Bu yıl ikincisi gerçekleştirilecek olan Kış Spor Kursları için kayıtlar 26 Ekim – 6 Kasım tarihleri arasında Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına yapılacak.

Kış Spor Kursları kayıtları başlıyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl ikincisi organize edilen Kış Spor Kursları, 5’i yetişkin 8’i çocuklar için olmak üzere toplam 9 branşta gerçekleştirilecek.

Kış Spor Kursları için kayıtların 26 Ekim Pazartesi günü başlayacağını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kış Spor Kurslarımıza müracaat etmek isteyen vatandaşlarımız kimlik fotokopileri ve HES kodları ile Çerkezköy Belediyesi İletişim Merkezi Başvuru Masalarına başvurabilirler” dedi.

‘’9 KASIM PAZARTESİ GÜNÜ İTİBARİYLE BAŞLAYACAK’’

Yetişkin kurslarının 18 yaş ve üzeri vatandaşlar için verileceğini sözlerine ekleyen Başkan Vahap Akay, “Sabah Sporuna yalnızca kadınlar; Halk Oyunları kursumuza ise çocuklarımızın yanı sıra 18 yaş ve üzeri vatandaşlarımız da katılabilirler. Çocuklarımız için vereceğimiz Masa Tenisi, Futbol, Voleybol, Basketbol, Okçuluk ve Satranç kurslarımıza 8 – 14 yaş arası öğrencilerimiz başvurabilirler. Eğitim süremiz 12 hafta olup, Kış Spor Kurslarımız 9 Kasım Pazartesi günü itibari ile başlayacaktır” ifadelerini kullandı.

‘’SON BAŞVURU TARİHİ 6 KASIM’’

Kış Spor Kurslarının ücretsiz olduğunu ve isteyen tüm vatandaşların kurslardan faydalanabileceğini belirten Başkan Vahap Akay, kurslara başvuru süresinin 6 Kasım Cuma günü mesai saati sonunda sona ereceğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2020, 19:06

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65