Başkan Akay’dan ‘Hoş geldin Bebek’ ziyareti

Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' Projesi kapsamında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay; Erdoğan, Kırım ve Kavak ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Başkan Akay’dan ‘Hoş geldin Bebek’  ziyareti

Kapaklı GazetesiÇerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan 'Hoş Geldin Bebek' Projesi kapsamında Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay; Erdoğan, Kırım ve Kavak ailelerini evlerinde ziyaret etti.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Çerkezköy Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte ilk olarak Cumhuriyet Mahallemizde ikamet eden Barış – Nurdan Erdoğan çiftini evlerinde ziyaret etti. Çiftin dünyaya yeni gelen kızları Alya Derin’e sağlıklı ve uzun bir yaşam temennisinde bulunan Başkan Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Erdoğan çiftine takdim etti. Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Erdoğan ailesi, anlamlı projeyi hayata geçiren Çerkezköy Belediyesi’ni de tebrik etti.

KIRIM VE KAVAK AİLESİNİ DE ZİYARET ETTİ

Akay’ın bir sonraki durağı ise Gazi Osman Paşa Mahallemizde ikamet eden Ahmet – Selin Kırım çiftinin evi oldu. Başkan Vahap Akay, Kırım çiftinin dünyaya yeni gelen kızları Yaz’a da uzun ve sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu ve aileye Hoş geldin Bebek hediye paketlerini takdim etti. Başkan Akay’ın son durağı ise Bağlık Mahallemizde ikamet eden Kavak ailesi oldu. Oğuz Kasım – Ayşen Kavak çiftinin dünyaya yeni gelen bebekleri Aybars’a sağlıklı ve uzun bir yaşam dileyen Akay, Hoş Geldin Bebek hediye paketini de Kavak ailesine takdim etti.

‘’AİLELERİMİZİN YANLARINDA OLMAYA ÇALIŞIYORUZ’’

Ziyaretlerden dolayı büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Erdoğan, Kırım ve Kavak aileleri, anlamlı projeyi hayata geçirdiği için Akay’a teşekkür etti. Belediye Başkanı Vahap Akay, Hoş Geldin Bebek Projesi ile ailelerimizin bu mutlu günlerinde yanlarında olmaya devam edeceklerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 11 Eylül 2019, 18:10

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3