Sonunda bu da oldu!

Tekirdağ'da mezarlık ziyaretine giden vatandaşlar, bir hayırseverin yaptırdığı çeşmenin musluklarıyla mezarlığın kapısının çalındığını görünce şoka uğradı.

Sonunda bu da oldu!

Kapaklı Gazetesi - Malkara ilçesi Çavuşköy Mahallesi Mezarlığında meydana gelen hırsızlık olayında, mezarlığın kapılarının ve mezarlığın içerisinde bir hayırsever tarafından yaptırılan çeşmenin musluklarının çalındığı görüldü. Hızlı ve rahat bir biçimde betpark kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İhbar üzerine hırsızların yakalanması için güvenlik güçleri çalışma başlattı.

"SENİN BABAN YOKSA DEDEN VARDIR"

Olaydan üzüntü duyduğunu ifade eden Çavuşköy Mahallesi sakini bir vatandaş, "Ayıp bir şey yani. Mezarlık kapısı bu, senin baban yoksa deden vardır, deden yoksa ninen vardır. Bunları göz önüne getirmen lazım. Bu çaldıkları şeyler çok para da değil. O kadar paraya ihtiyaçları varsa gelsinler ben vereyim. Ne gerek vardı on kuruşluk kapı için hırsızlık yapmaya. Bu kadar vicdansızlık, bu kadar terbiyesizlik olmaz yani" diyerek tepkisini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 28 Aralık 2020, 12:03

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yaşar çakir
Yaşar çakir - 11 ay Önce

Hani diyorya gelseydi ben verirdim ne gerek var çalmaya .... bende diyorumki hadi ordan dana adam gelse istese canini verir parasini vermez...

SIRADAKİ HABER

banner65