Vali Yıldırım, dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi

Tekirdağ İl Müftülüğü ve Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü'nün düzenlediği “Peygamberimiz ve Çocuk” temalı şiir yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Vali Yıldırım, dereceye giren öğrencilere ödüllerini verdi

Kapaklı Gazetesi - 2020 Mevlid-i Nebi Haftası münasebetiyle Tekirdağ genelinde ortaokullar arasında düzenlenen “Peygamberimiz ve Çocuk” temaşiir ve kompozisyon yarışmasında dereceye giren öğrencilere ödülleri, Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım tarafından verildi.

Vali Yıldırım, öğrencilere şiirlerini ve kompozisyonlarını okuttu ve öğrencileri tebrik etti. Vali Yıldırım, öğrencileri yetiştiren ailelerini, öğretmenlerini ve okul idarecilerini de tebrik ederek başarılarının devamını diledi.

ŞİİR YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER

Şiir yarışmasında Ergene Veliköy İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Emine Tanrıkulu birinci, Süleymanpaşa Özel İdare Ortaokulu öğrencisi Hira Nur Akıl ikinci, Çorlu Gönüllü Hizmet Vakfı Aysel Abdullah Öğücü Ortaokulu Eren Türkoğlu üçüncü oldu.

KOMPOZİSYON YARIŞMASINDA DERECEYE GİRENLER

Kompozisyon yarışmasında ise Ergene Veliköy İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Firdevs Erkaymaz birinci, Kapaklı Gazi Ortaokulu öğrencisi Enes Arpacı ikinci, Çerkezköy Karaağaç Atatürk Ortaokulu öğrencisi Emir Sürücü üçüncü oldu.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2021, 17:47

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65