Ticari taksilerde hijyen denetimi yapıldı

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Zabıta Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde T plakalı araçlarda sosyal mesafe ve hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Ticari taksilerde hijyen denetimi yapıldı

Kapaklı Gazetesi - COVID-19 salgını sürecinde vatandaşların daha sağlıklı ve hijyenik koşullarda ulaşım hizmetlerinden faydalanabilmeleri için çalışmalarına hız kesmeden devam eden Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde ticari taksilerde hijyen denetimi gerçekleştirdi.

Denetimlerin belli periyodlarda devam edeceğini söyleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Büyükşehir Belediyesi olarak, Türkiye’de ilk COVID-19 vakasının görüldüğü günden bu yana vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Bu kapsamda Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde ticari taksilerde hijyen, sosyal mesafe ve maske kullanımı denetimleri gerçekleştirdik. Bunun yanı sıra il genelinde vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı alanlarda dezenfeksiyon işlemleri uyguluyoruz. Hastalığın arttığı bu dönemde vatandaşlarımızdan sosyal mesafe, hijyen ve maske kurallarına uymalarına temenni ediyorum. Tüm halkımıza sağlıklı günler dilerim.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2021, 13:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65