Sağlık çalışanlarına ulaşım 1 Eylül'e kadar ücretsiz

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sağlık çalışanları için sunulan ücretsiz toplu ulaşım hizmetlerini 1 Eylül’e kadar uzattı.

Sağlık çalışanlarına ulaşım 1 Eylül'e kadar ücretsiz

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, sağlık ordusunun yılmaz neferleri olan ve Kovid-19 salgınıyla mücadele sürecinde büyük emek gösteren sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından sağlık çalışanları için sunulan ücretsiz toplu ulaşım hizmetleri (TEKULAŞ) 1 Eylül 2020 tarihine kadar uzatıldı.

‘’SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZIN YANINDAYIZ’’

Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak, insan sağlığını koruma ve hayat kurtarma gibi kutsal bir görevi yerine getirirken, her türlü tehlikeyi göze alan, zor koşullar altında çalışan ve bu süreçte sevdiklerinden ayrı kalan sağlık çalışanlarımızın yanındayız. Bu doğrultuda sağlık çalışanlarımız için ücretsiz toplu ulaşım hizmetlerimizi (TEKULAŞ) 1 Eylül 2020 tarihine kadar; üç ay süreyle uzatmış bulunuyoruz.” dedi.

Başkan Kadir Albayrak ayrıca bundan sonraki süreçte de sağlık çalışanlarının yanında olmaya devam edeceklerini belirterek, “Özlediğimiz sağlıklı, mutlu ve huzurlu günlere en kısa zamanda kavuşacağımıza inanıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2020, 11:22

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65