ÇTSO siperli maske hediye etti

Çerkezköy TSO, koronavirüs salgınına karşı sağlık çalışanları, emniyet mensupları ve gazetecilere siperli maske hediye etti.

ÇTSO siperli maske hediye etti

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı Oda hizmet bölgesinde bulunan sağlık çalışanları, emniyet güçleri ve basın mensuplarına siperli maske desteğinde bulundu.

Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Üyeleri Metin Taşdelen ve Murat Narçın, Meclis Başkan Yardımcısı Mesut Görgün ile Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Hülya Mert, odanın hizmet bölgesinde bulunan 3 ilçeyi gezdi. Çerkezköy-Kapaklı ve Saray Devlet Hastaneleri, Özel Optimed Hastanesi, Özel İrmet Hospital, Çerkezköy-Kapaklı ve Saray İlçe Emniyet Müdürlükleri ile Jandarma Komutanlıkları ve üç ilçe basın kuruluşlarını tek tek gezen ÇTSO yetkilileri, buradaki personellere siperli maske hediye etti.

‘’İNSANÜSTÜ ÇABALARI İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUZ’’

Konuyla ilgili Çerkezköy TSO yetkilileri tarafından yapılan açıklamada, “Ülke olarak yaşadığımız bu zor günlerde kendilerini koronavirüse karşı siper ederek bizleri korumak ve bilgilendirmek için canla başla çalışan sağlık çalışanlarımıza, güvenlik güçlerimize ve basın mensuplarımıza Çerkezköy TSO olarak hem teşekkür etmek istedik hem de yüz koruyucu vizör siperliklerimizi kendilerine takdim ettik. Hepimizin sağlığı, güvenliği ve haber alma hakkı onlara emanet. Verdikleri bu insanüstü çaba için kendilerine teşekkür ediyor ve onların da bir an önce ailelerine kavuşabilmeleri için ‘Evde Kal Türkiye’ diyoruz” sözlerini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2020, 18:34

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65