15 yaşında ilk profesyonel maçına çıktı

Avrupa Şampiyonu olan Furkan Arda, 1 Eylül'de Çorlu'daki Muaythai Gala gecesinde ilk profesyonel maçına çıktı.

15 yaşında ilk profesyonel maçına çıktı

Kapaklı GazetesiAntalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupasında 52 kiloda Avrupa Şampiyonu olan Furkan Arda, ilk profesyonel maçına çıktı.

Antalya’da düzenlenen 4. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupasında 52 kiloda şampiyon olarak ilçenin gururu olan Furkan Arda, geçtiğimiz günlerde ilk profesyonel maçına çıktı. 1 Eylül'de Çorlu’da gerçekleştirilen Muaythai Gala gecesine katılan genç sporcu, turnuvada Kapaklı’yı başarıyla temsil etti. Müsabaka sonrası açıklamalarda bulunan genç sporcunun babası Harun Arda, ‘’Organizasyonu düzenleyen Ahmet Yokuş hocamıza ve oğlumu yetiştirip bugüne getiren Arif Değirmenci hocama çok teşekkür ederim. Oğluma maddi manevi destekte bulunan sponsorumuz Huzur Kıraathanesi sahibi Hüseyin Biyik’a da ayrıca minnetlerimi sunuyorum. Bundan sonraki maçlarda hakkımızda hayırlısı olsun.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 15:15

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Levent yaman
Levent yaman - 10 ay Önce

Arda kardesımız basarılarının devamını dilerim. Babası Harun arda ve sporsoru huzur kıraathanesı huseyın bıyık beyı genc yetenegı desteklediği ıcın tebrik ederim.

SIRADAKİ HABER

banner3