Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Yılmaz: Tuttuğunu koparan bir temsile ihtiyaç var

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Rahmi Yılmaz, yazılı basın açıklaması yayımladı.

Yılmaz: Tuttuğunu koparan bir temsile ihtiyaç var

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Aday Adayı Rahmi Yılmaz, yazılı basın açıklaması yayımladı.

24 Haziran’da ülkemiz için hayati öneme sahip bir seçim yapılacağını belirten Rahmi Yılmaz, “Karadenizli olarak genlerimizde olan mücadeleci ruhu, içtenliği, samimiyeti azim ve kararlılığı ilke edindim. İş hayatımda, sosyal ve siyasi hayatta bu doğrultuda gayret gösterdim.

“GÜÇLÜ BİR TEMSİLE İHTİYACIMIZ VAR”

Sevgili Hemşerilerim biliyorsunuz çok yakında Türkiye için hayati öneme sahip bir seçim var. Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken, Tekirdağ’ın heyecanını ve enerjisini meclise taşıyacak, halkımızın hislerine, beklentilerine tercüman olacak, tuttuğunu koparan güçlü bir temsile ihtiyaç var. İşte bende Tekirdağ aşkına çıktığım bu yolda, mensubu olduğum Ak Parti’den Milletvekili Aday Adayı oldum. Tekirdağ’ımızı daha ileriye taşımak için, Türkiye’mize hizmet etmek için sizlerin desteğine ve duasına talibim. Tüm aday adaylarına başarılar diliyorum. ALLAH yar ve yardımcımız olsun. Seçimlerimiz Vatanımıza, Milletimize ve Tekirdağ’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.

RAHMİ YILMAZ KİMDİR?

1966 Sürmene-Trabzon doğumluyum. İş adamıyım, evli ve iki çocuk babasıyım. ilk, orta, lise eğitimimi Sürmene’de tamamladım. Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde başlamış olduğum Lisans eğitimimi Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi, İşletme bölümünde tamamladım.  Ailemle birlikte 34 yıldır Çerkezköy’ de yaşıyorum. Akaryakıt istasyonu, turizm, sigorta, inşaat, sanayi alanlarında faaliyet gösteren şirketlerin ortağı ve yönetim kurulu başkanıyım.

1995 yılından itibaren Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi’ne seçilerek, Meclis Başkan Yardımcısı, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, TOBB Delegeliği görevlerinde bulundum ve halen Meclis Üyesi olarak görev yapmaktayım. Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odasının Meclisinde ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğinde Çerkezköy’ü temsilen en uzun süre görev yapan oda üyesiyim.

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3