Dilsiz, Gelecek Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığına atandı

AK Parti Tekirdağ Eski İl Yöneticisi olan Ercan Dilsiz, Gelecek Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığına atandı.

Dilsiz, Gelecek Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığına atandı

Kapaklı Gazetesi - AK Parti Tekirdağ Eski İl Yöneticisi olan Ercan Dilsiz, AK Parti üyeliğinden istifa ederek Gelecek Partisi saflarına geçti. Dilsiz’in, Gelecek Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığına atandığı ve 2 hafta sonra gerçekleşecek kongrede başkanlığı Mehmet Çetin'den devralacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Gelecek Partisi Kurucular Kurulu Üyesi Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akçay ile fotoğraf paylaşan Ercan Dilsiz’in bir süredir Gelecek Partisi’ne geçeceği siyasi kulislerde konuşuluyordu. Hatta Dilsiz’in Ankara’dan onay alarak Gelecek Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı görevine atandığı da iddialar arasındaydı.

Söylentilerin ardından sessizliğini bozan Dilsiz, AK Parti’den istifa ettiğini ve Gelecek Partisi Kapaklı İlçe Başkanlığı görevine atandığını açıkladı. Gelecek Partisi Kapaklı Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Çetin ise, 2 hafta sonra kongreye gideceklerini ve bayrağı Dilsiz'e aktaracağını doğruladı. Öte yandan Çetin'in de Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkan Yardımcılığı görevine getirileceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2020, 20:41

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zafer Başaran
Zafer Başaran - 1 yıl Önce

Sizin gibilerden bir cacık olmaz. Çünkü sizler organizmasiniz istediğin olmayınca başka masaya dansöz gibi kivirin rüzgar gülü gibi dönüp durun omurgasız organizmalar kiblesizle r. Ne mutlu MÜSLÜMAN'IM ne mutlu TÜRK'ÜM diyebilenlere. Allaha emanet olun saygılar sunarım...

SIRADAKİ HABER

banner65