Amerikalı Kristina, Optimed’de ameliyat oldu

Amerika’dan sağlık turizmi ile Türkiye’ye gelen Kristina Eric, Optimed Hastanesinde estetik operasyonu geçirdi.

Amerikalı Kristina, Optimed’de ameliyat oldu

Kapaklı Gazetesi - Optimed Hastanesi, sağlık turizmi hizmetiyle uluslararası platformda da hastalarının sağlık ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Bu kapsamda Optimed Hastanesi, Amerika’dan burun estetiği operasyonu için gelen hastasını misafir etti.

ESTETİK AMELİYAT İÇİN 8 BİN KİLOMETREDEN GELDİ

2007 yılından bu yana bölgede kaliteli bir sağlık kurumu olma yolunda attığı adımlarla adından söz ettiren Optimed Hastanesi, sağlık turizmi hizmeti kulvarında da aynı standartları hastalarına sunmaya devam ediyor. Sağlık turizmi başlığı altında, alanında deneyimli hekimlerle obezite cerrahisi, plastik cerrahi, ortopedi ve travmatoloji branşlarında başarılı operasyonlara imza atan Optimed Hastanesi, komşu ülkeler ve Avrupa ülkeleri dışında Amerika’dan da hastalarını ağırlıyor. Alanında hasta memnuniyeti yüksek operasyonları gerçekleştiren Optimed Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Koray Kırbıyık tarafından burun estetiği operasyonu olan 30 yaşındaki Kristina Eric, 8 bin 813 km uzaklıkta yer alan Amerika’nın Chicago şehrinden gelerek hayalindeki buruna kavuştu.

“SAĞLI TURİZMİNDE HAK ETTİĞİMİZ YERLERE GELECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM”

Konuyla ilgili konuşan Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan: ‘’Hastalarımıza sağladığımız hizmet kapsamında her alanda olduğu gibi sağlık turizmi alanında da hastalarımızdan öğrendiklerimizle yol alıyoruz. Trakya ve özellikle Tekirdağ / Çerkezköy bölgesinin ekonomik, tarihi, kültürel, doğal ve turistik değerlerini ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtmayı hedeflediğimiz bu yolda insanı merkez alan bir meslek misyonuyla sağlık turizmi alanında sürdürülebilir bir kalkınma arayışıyla aktif rol oynuyoruz. Tüm bu dinamikler bir araya geldiğinde Avrupa ve İstanbul’a da yakın olmamızın avantajını da kullanarak sağlık turizminde hak ettiğimiz yerlere geleceğimizi düşünüyorum.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2021, 14:59

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65