Başkan Albayrak, Muratlı’da mahalle muhtarları ile buluştu

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı ilçesinde mahalle muhtarları ile bir araya geldi, çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Albayrak, Muratlı’da mahalle muhtarları ile buluştu

Kapaklı Gazetesi - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Muratlı ilçesindeki yatırım ve projeleri görüşmek üzere muhtarlarla bir araya geldi. Başkan Albayrak’a ziyaretinde Muratlı Belediye Başkanı Nebi Tepe, TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı çalışanları eşlik etti.

Muratlı ilçesine bağlı Yeşilsırt Mahalle Muhtarı Hürriyet Borucu, Aydınköy Mahalle Muhtarı Gönül Çoban, Kırkkepenekli Mahalle Muhtarı Murat Olcar, İnanlı Mahalle Muhtarı Şerif Şimşek, Balabanlı Mahalle Muhtarı Basri Eşit ile bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından yapılan, devam eden ve gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi veren Başkan Kadir Albayrak muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

‘’YEREL YÖNETİMLER ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP’’

Tekirdağ ve Tekirdağlı vatandaşlar için daima kaliteli hizmet anlayışı ile çalışmaya devam edeceklerini belirten Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Muratlı’da kırsal mahallelerimizde yapacağımız çalışmaları değerlendirmek üzere mahalle muhtarları ile bir araya geldik. Mahalle muhtarlarımız bizim için yerel yönetimler içinde önemli bir yere sahip. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da muhtarlamızla dirsek teması içinde çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2020, 14:32

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65