Kapaklı Kent Konseyi'nde Özdemir Dönemi

Kapaklı Kent Konseyi'nde Özdemir Dönemi

Kapaklı Belediyesi meclis salonunda Kapaklı Kent Konseyi'nin seçimli olağan 4.Genel Kurul Toplantısı gerçekleşti. Açılış konuşmasını yapan Kent Konseyi başkanı Fahrettin GÜR, 3 yıl önce kurulan kent konseyinin Kapaklı’ya değerli hizmetleri olduğunu söyledi.

İŞBİRLİĞİMİZ VE DESTEKLERİMİZ SÜRECEK

Kapaklı Kent Konseyi genel kurul toplantısında konuşan Başkan Mandalı ;" Çiçeği burnunda ilçe olan Kapaklımız için zorluklar içinde kurulan Kent Konseyi Fahrettin GÜR başkanlığında imkansızlıklara rağmen birçok ilki gerçekleştirdi. Bizlerde Kapaklı Belediyesi olarak Kent Konseyimize her zaman destek olmaya çalıştık. Bundan sonraki süreçte de desteklerimiz sürdüreceğiz. Yeni seçilecek olan başkanımıza şimdiden başarılar diliyorum" dedi.

BÜYÜME SÜRECİ DEVAM EDİYOR

Toplantıda konuşan Kapaklı kaymakamı Mehmet YÜZER ;"Doğum safhasında olan Kapaklı'nın büyüme süreci halen devam ediyor. Kapaklı Kent Konseyi'nin bu şehir, bu kent için neler yaparız mücadelesini verdiğini görüyorum. Kurucu başkan Fahrettin GÜR ile zorlu bir kuruluş sürecini geçiren Kent Konseyi'nin yeni yönetimi ile daha da faydalı projeler gerçekleştireceğine inancım tam. Bugüne kadar yaptığı çalışmalardan dolayı emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

KAPAKLI KENT KONSEYİ YENİ BAŞKANI ARZU ÖZDEMİR OLDU

Konuşmaların ardından yürütme kurulu 4.Genel Kurulu ile Kent Konseyi başkanlığı seçimi yapıldı. Yapılan seçim sonucunda oy birliği ile Arzu ÖZDEMİR Kapaklı Kent Konseyi Başkanlığına seçildi. Sağlık sorunları nedeni ile yeniden aday olmayan Fahrettin GÜR , seçilen yeni yönetime başarılar diledi.

PROJELERİMİZE YENİLERİ EKLEYECEĞİZ

Kapaklı Kent Konseyi'in 2 yıllık sürecinde olduğunu söyleyen yeni başkan Arzu ÖZDEMİR; "Bu görevi bana layık gördüğünüz ve güveniniz için öncelikle teşekkür ederim. Daha önce gerçekleştirdiğimiz projelerimizin üstüne yenilerini ekleyerek, ilçemiz için var gücümüzle ve Belediyemizin destekleri ile devam edeceğiz." dedi.

Özdemir Başkanlığında oluşan yeni yönetim şu isimlerden oluştu: Sevcan ALCAN, Hayati ÇAKAN, İbrahim ÇETİNTAŞ, Seçkin DİLSİZ, Ali ÜLGER

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2017, 18:22

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3