Çok amaçlı salon projesi hayata geçiyor

Çok amaçlı salon projesi hayata geçiyor

Kapaklı Belediyesi tarafından 12.02.2018 tarihinde ihalesi yapılacak olan Pınarça mahallesi Çok amaçlı salon projesi hayata geçiyor.

Pınarça Mahallesinde 227 ada 7 parselde tasarlanan çok amaçlı salon projesi toplam 2.242.00 m² alana inşa edilecek.  Bodrum, zemin ve normal kat olarak 3 kattan oluşacak.  Çok amaçlı salonda muhtarlık binası, düğün salonu,  175 kişilik tribünlü spor salonu (basketbol, voleybol, masa tenisi vb. sporlar) , gelin odası, bebek bakım odası, mescitler ve 19 araçlık otopark yer alacak.

'' KAPAKLIMIZ İÇİN DAHA ÇOK ÇALIŞACAĞIZ''

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, '' Halkımıza söz verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçirmek için çalışıyoruz. Pınarça mahallemize de modern bir salon yaparak mahallemizin birçok ihtiyacını karşılayacağız. İhalesini yaptıktan hemen sonra yapım süreci başlayacak ve en kısa sürede tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Ayrıca kısa bir süre sonra da mahallemiz de TESKİ tarafından alt yapı çalışmaları başlayacak. Alt yapısı tamamlanan sokaklarımızda da yollarımızı tekrar yenileyeceğiz. Bu süreçte vatandaşlarımızdan anlayış ve sabır bekliyoruz. 2018 yılında özellikle Kapaklımız için daha çok çalışacağız.''dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2018, 17:07

Adem ÇİL

Gazeteci/Yazar


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3