Balkondan düşen 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Balkondan düşen 4 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

Çerkezköy Belediyesi Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü tarafından bu yıl beşincisi organize edilen Yetişkin Kış Spor Kursları 10 farklı branşta gerçekleştiriliyor. 
2 BİNE YAKIN KATILIM

Yetişkin Kış Spor Kurslarının 1’inci döneminin 9 Ekim Pazartesi günü başladığını ve 29 Ekim Cuma günü sona erdiğini kaydeden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Toplamda 12 hafta süren Yetişkin Kış Spor Kurslarımızın 1’inci dönemini 2 bine yakın kursiyerimizin katılımıyla tamamladık” dedi.

KURSİYERLER, GÖSTERİLERİ İLE BÜYÜLEDİ

Yetişkin Kış Spor Kursları 1. Dönemi kapsamında kapanış programı düzenlendiğini kaydeden Başkan Akay, “Programda Zumba, Halk Dansları, Latin Dansları ve Modern Danslar kursiyerlerimiz, hazırladıkları gösterileri izleyenler için sergiledi. Kendilerini muhteşem gösterileri içintebrik ediyor, tüm kursiyerlerimize de katılımları için teşekkür ediyorum” dedi.1 Kış Spor Kursları Ilk Dönemi Tamamlandı

2. DÖNEM 15 OCAK’TA BAŞLAYACAK

Yetişkin Kış Spor Kursları 1. Dönem Kapanış programı sonunda tüm kursiyerlere katılım sertifikaları ve kurs eğitmenlerine de çiçek takdim edildi. Başkan Akay, Yetişkin Kış Spor Kurslarının 2’nci döneminin 15 Ocak Pazartesi günü başlayacağını sözlerine ekledi.