Vatandaş hizmet bekliyor!

Bahçeağıl Mahallesi sakinleri, park ve kaldırımların uzun süredir bakım görmediğini belirterek yetkililere seslendi.

Vatandaş hizmet bekliyor!

Kapaklı Gazetesi - Gazetemizde yayınlanan ‘’Belediye gelmeyince, Uzunhacılılar yaptı’’ isimli haberin ardından WhatsApp hattımıza bir ihbar daha geldi. Tıpkı Uzunhacı Mahallesi gibi Bahçeağıl Mahallesi’nde de park ve kaldırımların uzun süredir bakım görmediğini belirten mahalleli, yetkililere seslendi.

Konuyla ilgili gazetemiz ihbar hattına şikayette bulunan bir vatandaş, mahalledeki kaldırımların uzun süredir bakım görmediği için otlarla dolu olduğunu ve yürünmeyecek hale geldiğini dile getirdi. Öte yandan Bahçeağıl Mahalle Muhtarı Kenan Çelik, gazetemize yaptığı açıklamasında konuyla ilgili gerekli yerlere müracaat ettiğini ve çalışmaların kısa süre içerisinde başlamasını beklediklerini dile getirdi. 

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 19:19

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
VATANDAŞ
VATANDAŞ - 1 yıl Önce

İŞİ EHLİNE VERMEZSEN SONUCU BÖYLE OLUR. ESKİDEN İYİYDİ DEMİYORUM AMA YENİLER TAM Bİ FİYASKO. KALDIRIMIN KENARLARINDA BETONLAŞAN TOPRAKLARIN TEMİZLENMESİNDEN VAZGEÇTİK ÜZERİNDE ADAM BOYUNA VARAN YABANİ OTLARIN BARİ TEMİZLİĞİ PROGRAMLI BİR ŞEKİLDE YAPILABİLİNİR VE PEY DER PEY GEREKLİ KONTROLLERİNİ YAPMAK İÇİN UZAMAN OLAMAYA GEREK YOKTUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.

Sıradan biri
Sıradan biri - 1 yıl Önce

Irfan başkan olsaydi kesin iki günde bir kesilirdi o otlar irfan başkan ah seni özledik kapaklinin yolları hepsi asfalt yıllardır maşAllah aldığımız arabaların 1 ayda ön takımları değişiyordu yaşa sen irfan başkan yaşayın yandaş medya

SIRADAKİ HABER

banner65