Sünnet Şöleni kayıtları başladı

Kapaklı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün çalışmaları kapsamında geleneksel olarak düzenlenen Sünnet Şöleni için kayıt alma işlemleri başladı.

Sünnet Şöleni kayıtları başladı

Kapaklı Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için düzenlenen Sünnet Şöleni, bu yıl da devam ediyor. Şölen için kayıtların başladığını dile getiren Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımıza destek olmak, çocuklarımızı ve ailelerimizi sevindirmek adına düzenlenen bu anlamlı hizmetimiz sayesinde çocuklarımızın sünnet işlemlerini son derece steril ortamda ve uzman hekimler eşliğinde gerçekleştirerek bu özel günde onların yanında oluyoruz.” ifadelerini kullandı.

5 – 12 YAŞ ARALIĞINDAKİ ÇOCUKLAR FAYDALANACAK

Başvuru için 5 – 12 yaş sınırlaması olduğunu kaydeden Kapaklı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “60 ayını doldurmuş ve 12 yaşını aşmamış olan tüm çocuklarımız bu hizmetimizden faydalanabilirler. Kayıtlarımız 17 Mayıs Cuma günü saat 17.00’de sona erecektir.” açıklamalarında bulundular.

GEREKLİ BELGELER

Bu hizmetten faydalanmak isteyen vatandaşlar; fakirlik belgesi, ikametgah, anne, baba ve çocuk kimlik fotokopileri, Kapaklı Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nden alınacak olan Muvafakatname ile çocuklarını bu şölen için yazdırabilecek. Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen vatandaşlar Kapaklı Belediyesi’nin 444 80 59 telefon numarasından dahili 178’i arayarak Sağlık İşleri Müdürlüğü ile irtibata geçebilecekler.

Güncelleme Tarihi: 17 Nisan 2019, 13:06

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3