Okul bahçeleri temizleniyor

Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelindeki okulların bahçelerinde yıkama ve çevre temizliği çalışması yapılıyor.

Okul bahçeleri temizleniyor

Kapaklı GazetesiKapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelindeki okulların bahçelerinde yıkama ve çevre temizliği çalışması yapılıyor.

Okulların açılmasına sayılı günler kala Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin'in talimatıyla ilçedeki okulların bahçelerinde temizlik başladı. Kapaklı Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından yürütülen temizlik çalışmalarının yıl içerisine de yayılacağı ifade edildi. 

‘’GELECEĞİMİZİN TEMİNATI ÇOCUKLARIMIZ’’

Eğitime büyük önem verdiklerini kaydeden Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin; '' Öncelikle, çocuklarımızın sağlıklı olması, yaşadıkları kente ve daha önemlisi ülkemize faydalı birer birey olarak yetişmeleri en büyük dileğimiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız için daha iyi fiziki koşulların oluşturulması için sürdürdüğümüz bu çalışmalar ile okullarımız yeni eğitim-öğretim dönemine tertemiz bir şekilde girmiş olacak. " dedi.

‘’DÖNEM İÇERİSİNDE DE DEVAM EDECEĞİZ’’

Başkan Çetin açıklamasının devamında şu sözlere yer verdi; " Bu kapsamda Kapaklı'mızda bulunan tüm okullarımızın bahçelerinde önce süpürme işlemi sonrada basınçlı su ile yıkama çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dönem içerisinde de devam edeceğiz. Bu vesile ile 2019- 2020 eğitim yılında tüm öğretmenlerimize, eğitim camiasına hizmet veren tüm kardeşlerime ve değerli velilerimize kolaylıklar diliyor, yarınımız olan sevgili çocuklarımıza başarılar temenni ediyorum”

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2019, 17:52

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3