Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Mukaddes’in dileği gerçek oldu!

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen halk toplantısında Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'dan baston isteyen Mukaddes Sinar, dilediği bastona kavuştu.

Mukaddes’in dileği gerçek oldu!

Geçtiğimiz aylarda düzenlenen halk toplantısında Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı'dan baston isteyen Mukaddes Sinar, dilediği bastona kavuştu.

Geçtiğimiz aylarda Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı tarafından Halk Toplantısı düzenlenmişti. Düzenlenen toplantıda vatandaşların sorunlarını dinleyen Başkan Mandalı’dan, görme engelliler için özel tasarlanan baston talebinde bulunan Mukaddes Sinar, dileğine kavuştu.

‘’HER ZAMAN YANINDA OLACAĞIZ’’

Mukaddes ve annesini makamında ağırlayan Başkan Mandalı, genç kadına dilediği bastonu hediye etti. Herkesin bir engelli adayı olduğunun altını çizen Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, ‘’Görme engelli kardeşimiz Mukaddes kızımızın halk toplantımızda bizden baston isteği vardı bizde kendisine söz verdik ve en kısa sürede kendisine temin ettik. Mutluyuz. Artık kardeşimiz daha güvenli bir şekilde yürüyebilecek. Her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Onların heyecanı ve mutlulukları bizlere yetiyor. Unutmayalım engelli olmak hiç kimsenin kendi tercihiyle içinde bulunduğu bir durum olmadığı gibi her sağlam bireyin de birer engelli adayı olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Hayata tutunma noktasında azmin ve sabrın en güzel örneğini sergileyen bu kardeşlerimizin yaşamlarını kolaylaştırmak, onlara sahip çıkarak sorunlarına ortak olmak insani bir görevdir. Tüm görme engelli vatandaşlarımıza sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir hayat diliyorum. Her zaman onların yanında olacağız" dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 13:02

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3