Kömürköylü Kadınlar 8 Mart’ı kutladı

Kömürköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel düzenlediği kahvaltı programında Kömürköylü kadınlar bir araya geldi.

Kömürköylü Kadınlar 8 Mart’ı kutladı

Kömürköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'ne özel düzenlediği  kahvaltı programında Kömürköylü kadınlar bir araya geldi.

Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Nalan Çolak, CHP Kadın Kolları Yönetimi, İyi Parti Kadın Kolları Yönetimi ve Ak Parti Kadın Kolları Yönetimi’nin katılım gösterdiği kahvaltıda, Kapaklı Belediyesi Psikoloğu Ceren Sayın “Aile içi iletişim” semineri verdi.

‘’BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLİ KADINLARIMIZ’’

Günün anlam ve önemine ilişkin konuşma yapan Kömürköylüler Dernek Başkanı Seyfi Özgerçek, “ Doğumdan ölüme kadar hayatın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan değerli kadınlarımızın bu özel gününü yürekten kutlarım.” dedi.

ETKİNLİĞE DAVET ETTİ

Kahvaltı sonunda konuşan Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Nalan Çolak, Kömürköylü kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kadınlar gününü kutlarken, Kapaklı Belediyesi’nin düzenleyeceği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinliğine davet etti.

Güncelleme Tarihi: 08 Mart 2018, 09:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3