Kapaklı’da 2 mahallede elektrik kesintisi yaşanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ) tarafından yapılan duyuruya göre, Kapaklı’nın en büyük iki mahallesinde 21 Eylül Salı günü elektrik kesintisi yaşanacak.

Kapaklı’da 2 mahallede elektrik kesintisi yaşanacak

Kapaklı Gazetesi - TREDAŞ, 21 Eylül Salı günü 3 saatliğine Atatürk Mahallesi ve Cumhuriyet Mahahallesi’nin bir bölümünde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

10.30 ile 13.30 saatleri arasında gerçekleşecek kesintiden mahallelerin şu kısımları etkilenecek: Saray Caddesinin Bir Bölümü, Onur Sokak, Tunca Sokak, Büyük Sokak, Zafer Sokak, Gündoğdu Sokak, Kazım Karabekir Caddesi, Akgün Sokak, Rehber Sokak, Meriç Sokak, Gökırmak Sokak, Sakarya Sokak, Hisar Sokak, Pınar Bulvarı’nın bir bölümü, Fevzi Çakmak Caddesi’nin bir bölümü, Yaşar Doğu Caddesi’nin bir bölümü, Buket Sokak, Balkan Sokak, Barış Sokak, Arda Sokak, Yeni Cami Caddesi’nin büyük bir bölümü, Yılmaz Sokak, Berk Sokak, Billur Sokak, Bircan Sokak, Dumlupınar Caddesi’nin bir bölümü, Cansu Sokak, Türk Telekom , Kapaklı Atatürk Mahallesinin B ir Bölümü ( Aynur Caddesinin Bir Bölümü, Aşıklar Sokak, Fatih Caddesi, Mümin Uzun Sokak, Koşucu Sokak, Hacıkır Sokak, Palmiye Sokak, Kutalmış Sokak, Akbaş Sokak, Uras Sokak, Hacıkır Sokak, İstiklal Caddesinin Bir Bölümü, Nasrettin Hoca Caddesinin Bir Bölümü, Rüzgar Sokak, 30 Ağustos Caddesi, 1104. Sokak, 1187. Sokak, 1099. Sokak, 1039. Sokak, Milli Müdafa Caddesi, 1034. Sokak, 1029. Sokak, 1031. Sokak, 1032. Sokak, 1033. Sokak, Vadi Sokak, Özer Sokak, 1024. Sokak, 1015. Sokak, Özveren Sokak, Vefalı Sokak, Ortanca Sokak, Altınbilek Sokak, Tepekuyu Sokak, Erbay Caddesinin Küçük Bir Bölümü, Yağcılar Sokak, Pamuk Sokak, Seçil Sokak, Dide Sokak, Mert Sokak, Kiraz Sokak, Cevizli Sokak, Dereiçi Sokak, Poyraz Sokak, Toros Sokak, Özyürek Sokak, Güleryüz Sokak, Oğuzeli Sokak, Çay Kenarı Sokak, Özbaşak Sokak, Çeken Caddesinin Bir Bölümü, Kırlarbağı Sokak, Karakaya Sokak, Zeybek Sokak, Çamlıbel Sokak, Şumnu Sokak, Ananas Sokak, Geyik Sokak, Suna Sokak, Latife Sokak, İşgal Sokak, Gazel Sokak, Giray Sokak, Selin Sokak, Siren Sokak, Zeybek Sokak, Karakaya Sokak, Kırlarbağı Sokak.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2021, 15:59

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65