Kapaklı'ya Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi yapılacak

Kapaklı Belediyesi tarafından İsmetpaşa Mahallesi’ne yapılacak olan Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi için son aşamaya gelindi.

Kapaklı'ya Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi yapılacak

Kapaklı Belediyesi - Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi projesinde son aşamaya gelindiğini açıkladı. Projenin yakın zamanda ihale sürecinin başlayacağını ifade eden Başkan Çetin, projenin Kapaklı’ya hayırlı olmasını diledi.

Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi projesinde son aşamaya gelindiğini açıklayan Başkan Çetin, “İsmetpaşa Mahallemizde toplam 2 bin 500 metrekare inşaat alanına sahip olacak Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevi uygulama projesi tamamlandı. İçerisinde uyku odaları, sınıflar, oyun alanları, resim ve müzik atölyelerinin yer alacağı Çocuk Akademisi ve Gündüz Bakımevimizin yakın zamanda ihale sürecini başlatacağız. Projemiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2020, 10:44

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kemal Yahşi
Ali Kemal Yahşi - 2 gün Önce

Önce bir gençlere modern bir barfiks parkı yapsınlar daha sonra çocuk bakım evi yaparlar. Tekirdağ il dışında ki çoğu ilde profesyonel Kenguru parkları varken. Bizde hala saçma sapan işe yaramaz bacak açma makinaları var.

Rte
Rte @Ali Kemal Yahşi - 1 gün Önce

Silivri talabiniz onaylanmıştır

SIRADAKİ HABER

banner3