Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Çocuk parkı mı ahır mı?

Kapaklı’daki bir parkta dinlenen inekleri ve parkın içerisindeki inek tezeklerini gören vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.

Çocuk parkı mı ahır mı?

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Kazım Karabekir Mahallesi'ndeki bir park, kısa süre önce hayvan besicileri tarafından tabiri caizse ahır gibi kullanılmaya başlandı. Parktaki inek pislikleri ve büyükbaş hayvanlardan çekindikleri için parka giremediklerini belirten vatandaşlar ise durumu ‘’Parklar ahıra döndü’’ şeklinde yorumladı.

Bir süredir bakım görmeyen parkta ise çocukların oynadığı oyun gruplarında maddi hasar meydana geldiği gözlemlendi. Bakımsız parkta gündüz ineklerin dinlendiğini, akşam ise alkoliklerin mesken tuttuğunu söyleyen Kazım Karabekir Mahallesi sakinleri, yetkilileri göreve çağırdı. Özellikle pandemi sürecinde çocukların en çok zaman geçirdiği alanın pislik içerisinde olması görenlerin tepkisini çekti.

MUHTAR VERYANSIN ETTİ

Duruma sosyal medya hesabından tepki gösteren Kazım Karabekir Mahallesi Muhtarı Çetin Özhan, ‘’Burası çocuklarımızın park alanı, hayvanlar için yapılan ahır değil! İnsandan biraz vicdan olur. Birazdan çocuklarımız gidip orda oyun oynayacaklardı, yazıklar olsun.’’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2020, 16:18

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65