Başkan Çetin’e yakın iki isimden imalı paylaşım!

Kapaklı Belediye Başkan yardımcılığı için yapılan görevlendirmelerin ardından, AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri Nizamettin Çoban ve Özgür Cengiz’in paylaşımları dikkat çekti.

Başkan Çetin’e yakın iki isimden imalı paylaşım!

Kapaklı Gazetesi - Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, geçtiğimiz gün görevden alınan Adem Sekmen ve Veysel Güven’in yerine Kapaklı Belediye Başkan Yardımcılığı görevine Halil Yıldırım ve Ruhi Özden’in getirildiğini açıkladı. Açıklamanın ardından AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyeleri Nizamettin Çoban ve Özgür Cengiz, sosyal medyada ve WhatsApp durumlarında ‘ima’ içeren paylaşımlarda bulundu.

"KİMSE KENDİNİ VAZGEÇİLMEZ SANMASIN"

Konuyla ilgili AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Özgür Cengiz, “Çok insan sildik eskittik. Can ciğer dedik, olmazsa yaşayamayız dedik ama yeri geldi onu da sildik. Kimse kendini vazgeçilmez sanmasın.” yazdı.

VEFA VURGUSU YAPTI!

AK Parti Kapaklı Belediye Meclis Üyesi Nizamettin Çoban ise, “Vefa bu saatten sonra benim için anlamını kaybetmiş bir kelimeden fazlası değildir.” yazılı paylaşımı ile akıllarda soru işareti yarattı. Öte yandan Nizamettin Çoban'ın paylaşımını daha sonradan sildiği görüldü.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 12:49

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65