9.5 saat elektrik kesintisi yaşanacak

Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 30 Temmuz Salı günü Atatürk Mahallesi’nde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

9.5 saat elektrik kesintisi yaşanacak

Kapaklı Gazetesi - Trakya Elektrik Dağıtım A.Ş. (TREDAŞ), 30 Temmuz Salı günü Atatürk Mahallesi’nde elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

TREDAŞ’ın resmi sitesinden yaptığı duyuruya göre, 30 Temmuz Salı günü günü saat 08:30 ile 18:00 saatleri arası Atatürk Mahallesi’nde elektrik kesintisi yaşanacak. Planlı bakım ve onarım faaliyetleri için yapılacak olan 9.5 saatlik kesintiden şu bölümler etkilenecek; Çeken Caddesi’nin bir bölümü, Erbay Caddesi’nin bir bölümü, Fatih Caddesi’nin bir bölümü, Rüya Sokak, Rüzgar Sokak, Cevizli Sokak, Kiraz Sokak, Seçil Sokağın Bir Bölümü, Ertuğrul Sokak, Nisbetiye Sokak, Ceyda Sokak, Merve Sokak, Çalıkuşu Sokak, Gökpınar Sokak, Ananas Sokak, Karakaya Sokak, Zeybek Sokak, Kırlarbağı Sokak, Nazım Hikmet Caddesi’nin bir bölümü, Nasreddin Hoca Caddesi’nin bir bölümü, Siren Sokak, Selim Sokak, Ali İhsan Mandalı Sokak, Cevdet Kara Sokak, Ceylan Sokak, Gürgen Sokak, Seyit Onbaşı Sokak, Altan Sokak, Görkem Sokak, Hekim Sokak, Gülben Sokak, Ayça Sokak ve Dide Sokak.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2019, 17:06

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3