Tekirdağ’ın İmarı Halil İbrahim Erkan’a Emanet

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanlığı'na Halil İbrahim Erkan yeniden seçildi.

Tekirdağ’ın İmarı Halil İbrahim Erkan’a Emanet

Kapaklı Gazetesi - Uzun yıllar Kapaklı’da Başkan yardımcılığı ve imar komisyonu başkanlığı yapan Halil İbrahim Erkan, son beş yıldır görevde olduğu Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanlığı'na yeniden seçildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi 2020 Temmuz Dönemi Olağan Meclis Toplantısı 1. Birleşiminde İmar ve Bayındırlık Komisyonuna tekrar seçilen Erkan’ın komisyon başkanlığına devam edeceği öğrenildi.  Erkan başkanlığındaki komisyona Kapaklı’dan Metin Kanat ve Nizamettin Çoban üye olarak seçilirken, diğer komisyon üyeliklerine de İlhan İmrak, Mehmet Cebeci, Yener Dursun, Cihan Gaygusuzoğlu, Gökay Keleşoğlu ve Şenol Karaküçük seçildi.

Kapaklı Gazetesi Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
İbrahim. Aksakallı
İbrahim. Aksakallı - 2 ay Önce

Kızılpınarda oturuyorum iki katlı imarlı yerler 4 kata çıkacakmış öğrenmek istiyorum

Kerim Tanir
Kerim Tanir - 2 ay Önce

Ibrahim Bey Tebrik ederim.
Görevinizde Basarilar dilerim.
Kerim Tanir

Erkan Erdoğan
Erkan Erdoğan - 2 ay Önce

Yeni yapılacak kapaklı devlet hastanesinin çevresi imarda bı değişiklik olacakmı ( hastane yapımında katseviyesi baz alındığında)

öztürk
öztürk - 2 ay Önce

ibrahim bey hep çerkezköy çalıçıyorsun unutmaki senkapaklıdan encümene girmiş bir kişisin kapaklıda pınar bulvarını bir yıl da alt yapısını zor teslim ettiniz deşimdi kapaklı belediyesi üst yapısını yapmaya çalışıyor ama bu kapaklıya yapılan eziyet KADİR ALBAYRAHIN VE SENİN ÖNÜNE KONACAK

SIRADAKİ HABER

banner3