Kaymakamlık’dan yardım çağrısı

Kapaklı Kaymakamlığı, Elazığ’da yaşanan acı depremin ardından depremzedelere dağıtılmak üzere bir ihtiyaç listesi yayımlayarak hayırsever vatandaşları yardıma davet etti.

Kaymakamlık’dan yardım çağrısı

Kapaklı Gazetesi - Elazığ’daki depremzedeler için yardımların sürdüğünü belirten Kapaklı Kaymakamlığı, toplanacak yardım kolilerinin içeriği ile ilgili bir ihtiyaç listesi yayımladı.

Elazığ’da yaşanan acı depremin yaraları sarılmaya devam ederken, Kapaklı Kaymakamlığı depremzede vatandaşlara yardım etmek isteyenler için bir ihtiyaç listesi hazırladı. Öncelikli ihtiyacın gıda olduğunu belirten Kaymakamlık yetkilileri, hayırseverler vatandaşların yardımda bulunacağı gıda listesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Kaymakamlık tarafından yapılan paylaşımda şu ifadelere yer verildi; ‘’Elazığ`da meydana gelen depremden dolayı mağdur durumda olan afetzedelere insani yardım amacıyla gıda kolisi dağıtılacaktır. Söz konusu gıda kolisinin içeriği aşağıdaki gibi olacaktır. Bağışta bulunmak isteyen hayırseverlerimiz de aynı içerikte Gıda Kolisi hazırlayarak aşağıda belirtilen adreslere Teslim Tesellüm Fişi ile teslim edebilir. Aziz milletimize saygıyla duyurulur.’’

GIDA KOLİSİNİN TESLİM EDİLECEĞİ YERLER:

-İl AFAD Müdürlüğü
-İlçe Kaymakamlıkları
-Tarım ve Orman Müdürlükleri
-İlçe Müftülükleri
-İlçe Belediye Başkanlıkları
Not: Kapaklı’da toplanan gıda kolileri Tekirdağ İl AFAD Lojistik deposuna teslim edilecektir.

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 17:37

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşenur karataş
Ayşenur karataş - 2 ay Önce

Çocuklarım için oyuncak istiyorum şimdiden teşekürler

SIRADAKİ HABER

banner3