Türkiyenin En Büyük Bayan Portalı ataşehir escort Sitesi..

Miniklere beden eğitimi ve müzik dersleri verilmeye başlandı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) tarafından hayata geçirilen, Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde branş dersleri de verilmeye başlandı. 

Miniklere beden eğitimi ve müzik dersleri verilmeye başlandı

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi (ÇOSB) tarafından hayata geçirilen, Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi’nde branş dersleri de verilmeye başlandı. 

Minik öğrenciler gün boyu süren eğitimleri çerçevesinde beden eğitimi ve müzik dersleri de almaya başladılar. Uzman öğretmenler tarafından verilen derslerde oldukça neşeli anlar yaşandı. Hem eğlenip hem öğrenen minik öğrencilerin keyifleri ise görülmeye değer.

UYGUN EĞİTİM İÇİN TÜM İMKANLAR MEVCUT

0-66 aylık çocuklara yönelik yapılan Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakım Evi çalışan anne ve babalara da büyük bir kolaylık sağlamanın yanı sıra kadın istihdamına da olumlu katkı sağlıyor. 240 çocuk kapasiteli Kreş ve Gündüz Bakımevi, yaklaşık 2.500 m2 kapalı ve 19.000 m2 açık alana sahip. Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi, her yaş grubu kendi bünyesinde eğitim göreceği şekilde tasarlanan sınıflara sahip olup, Etkinlik sınıflarının dışında öğrencilerin yararlanabileceği, dram-müzik-sanat atölyesi, İngilizce dersleri, kapalı ve açık oyun alanları, yeşil alanlar barındırıyor.

İÇİNDE YOK YOK

Öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına göre geniş ve ferah tasarlanmış 13 sınıfın yer aldığı Bakımevi’nde, çocuklara özel tasarlanmış hijyenik lavabolarının yanı sıra güvenlik kontrolü, yemek hazırlık, pişirme ve servis bölümü ile büyük yemek salonu, yangın algılama, kamera, ses yayın sistemi, temiz hava ve klima santralleri mevcut. Kreş ve Gündüz Bakımevi, çocukların en iyi eğitimi almaları yanında, güvenlik ve konforları açısından da bütün detaylar düşünülerek inşa edildi. Özel ÇOSB Kreş ve Gündüz Bakımevi, gerek fiziksel imkanları, gerekse profesyonel kadrosu ve eğitim metodları ile en iyi hizmeti vermek amacıyla hareket ediyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2018, 12:03

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65