Anasınıfı öğrencilerinden anlamlı 23 Nisan videosu

Başakşehir Okulları Anasınıfı öğrencileri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı münasebetiyle anlamlı bir video hazırladı.

Anasınıfı öğrencilerinden anlamlı 23 Nisan videosu

Kapaklı Gazetesi - Başakşehir Anasınıfı öğrencileri hazırladıkları videoda, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için civardaki tüm arkadaşlarını evlerini süsleyerek aynı törenlerdeki gibi coşkuyla kutlama yapmaları için davet ettiler.

Video ile ilgili açıklamalarda bulunan Başakşehir Okulları İlkokul Müdürü Kıvanç Dizman, ‘’Bu yıl 23 Nisan kutlaması her zamankinden daha özel çünkü TBMM’nin açılışının 100. yılı. Meydanlara kutlama yapmak için çıkamasak da, okulumuzda tören yapamasak da, evlerimizde bu coşkuyu çocuklarımızla birlikte mutlaka yaşayacağız. Bu amaçla Başakşehir Ailesi; Yöneticileri, öğretmenleri, öğrencileri, velileri el birliği ile çalışarak dolu dolu bir program ortaya çıkardık. 23 Nisan Günü sosyal medya hesabımızdan canlı yayın yaparak içimizdeki coşkuyu çocuklarımız ile birlikte tüm civar halkına yansıtmak istiyoruz. Her sınıfımıza ayrı ayrı görevler vererek, videolar halinde hesaplarımızdan ayrıca yayınlayacağız. Buradaki amacımız çocuklarımız aynı heyecanla 23 Nisan’a hazırlansınlar. Dünyada çocuklara armağan edilen tek bayram ve coşkuyla kutlanmayı hak ediyor. Çocuklarımıza bunu yaşatmak bizim görevimiz. Çocuklarımız bir günlüğüne de olsa virüsü ve yaşanan zor günleri unutsunlar istiyoruz “ dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2020, 18:56

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65