Açı’dan yüzde 40 pandemi indirimi

Çerkezköy Açı Özel Eğitim Kursu, eğitime destek olmak için yeni eğitim öğretim yılında ücretlerinde yüzde 40 indirim uygulanacağını duyurdu.

Açı’dan yüzde 40 pandemi indirimi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy’de faaliyet gösteren Çerkezköy Açı Özel Öğretim Kursu, pandemi döneminde yaşanan ekonomik sıkıntılar nedeniyle indirim kararı aldı. Kurum tarafından yapılan açıklamada 2021-2022 eğitim öğretim yılı için ücretlerinde yüzde 40 indirim uygulayacağını bildirdi.

Çerkezköy Açı Özel Öğretim Kursu kurucularından Yasemin Çokor, yaptığı açıklamada; “Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde öğrencilerinin eğitimlerinin eksik kalması ve sınav hazırlığındaki endişeleri nedeniyle Çerkezköy Açı Özel Öğretim olarak bölgemize destek olmak ve çocuklarımızın sınava en iyi şekilde hazırlanmalarına katkıda bulunabilmek için kurum olarak 2021/2022 eğitim öğretim yılı için fiyatlarımızda yüzde 40 oranında indirim yapma kararı aldık. Yapmış olduğumuz bu indirim sadece Çerkezköy Şubesi için geçerlidir.” dedi.

"İNANCIMIZ TAMDIR”

Çerkezköy Açı Özel Öğretim Kursu olarak üniversiteye hazırlanan çocuklara ve velilere yardımcı olmak istediklerini kaydeden Çokor, “Yapmış olduğumuz bu davranış ülke genelinde bir yardımlaşma hareketinin fitilini ateşlemek, ülke olarak bu zor günlerden kenetlenerek daha güçlü çıkacağımıza olan inancımız tamdır” dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Mart 2021, 17:49

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65