CHP Kadın kolları İlçe Kongreleri kapsamında CHP Kapaklı İlçe Kadın Kolları Başkanlığı Kongresi 2 Haziran Pazar günü ilçe başkanlığı binasında saat 10.00 ile 17.00 arasında gerçekleştirildi.

KAZANAN BEYAZ LİSTE OLDU

Mor listenin adayı CHP Kapaklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Duygu Kuru ile Beyaz listenin adayı Av. Seray Şuraz’ın aday olduğu kongrede 748 üyeden 448’i oy kullanırken 3 oy iptal edildi. Tüm verilen oyların sayılmasının ardından 207 oy Duygu Kuru alırken 238 oy alan Seray Şuraz, CHP Kapaklı İlçe Kadın Kolları Başkanı seçildi.

“HEP BİRLİKTE KAPAKLI’YI GENEL SEÇİME HAZIRLAYACAĞIZ”

CHP’li Yontar: Giyim ve yaşamla uğraşmak yerine yaşanan sorunları çözün CHP’li Yontar: Giyim ve yaşamla uğraşmak yerine yaşanan sorunları çözün

Düzenlenen kongre sonrası konuşan CHP Kapaklı İlçe Başkanı Emir Tarcan, “Kazanan yine CHP oldu. Bu seçim bir kazananın olmadığı bir seçim. İsim olarak kazanan ise Beyaz listenin adayı Seray Şuraz’dır. Hayırlısı olmasını diliyorum. İlden gelen temsilcilere emeklerinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Kazanan kaybedenin olmadığı seçimde hep beraber bir çalışma yürüteceğiz. Artık hedefimiz Kapaklı’yı genel seçimlere hazırlamak olacak” dedi.

“KAZANANIN KAYBEDENİN OLMADIĞI BİR SEÇİMDİ”

Düzenlenen kongrede seçilen yeni CHP Kapaklı İlçe Kadın Kolları Başkanı Av. Seray Şuraz, “Cumhuriyet Kadınları olarak yola çıktık. Çıktığımız bu yolda da partimiz adına büyük bir başarı elde ettik. Kazananın kaybedenin olmadığı bir seçimdi. Herkese teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.

Editör: Berke ÖZEN