Tarım ve Tuna Sokak asfaltlanıyor

Çerkezköy Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde bulunan Tarım ve Turna Sokakta sıcak asfalt çalışması yapacak.

Tarım ve Tuna Sokak asfaltlanıyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını sürdürüyor. En güncel casino oyunları ile daha fazla kazanç seçeneği sağlayabilirsiniz. Yürütülen çalışmalar kapsamında Turna Sokak’ta 4 bin, Tarım Sokak’ta ise 3 bin metrekarelik bir alan asfalt ile kaplanacak.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Tarım ve Turna Sokaklarımızda yapacağımız sıcak asfalt kaplaması öncesi mevcut olan yolda kazıma işlemi yaparak, sokaklarımızı sıcak asfalt için hazır hale getirdik. Turna Sokak’ta 660 ton sıcak asfalt dökerek yaklaşık 4 bin metrekarelik, Tarım Sokak’ta ise 550 ton sıcak asfalt dökerek yaklaşık 3 bin metrekarelik bir alanı sıcak asfalt ile kaplayacağız” dedi.

‘’KALDIRIMLAR DA YAPILACAK’’

Tarım ve Turna Sokak’taki asfalt seriminin hafta sonu gerçekleştirileceğini belirten Başkan Vahap Akay, ayrıca Tarım Sokak’ta 2 bin 864 metrekare, Turna Sokak’ta ise 3 bin 700 metrekare dekoratif kaldırım yapılacağını, bordür taşlarının yenileneceğini ve yol çizgilerinin çekileceğini ifade etti. Başkan Akay, ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklarda yol ve kaldırım yapım çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 13 Kasım 2020, 16:54

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65