Servis araçları dezenfekte edildi

Çerkezköy Şoförler Odası Başkanı Mustafa As yaptığı açıklamada, Koronavirüs nedeniyle Çerkezköy ve Kapaklı’daki servis araçlarının dezenfekte edildiğini belirtti.

Servis araçları dezenfekte edildi

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Şoförler Odası’nda dünyayı kasıp kavuran Koronavirüsü’ne karşı alınan tedbirlerle ilgili toplantı yapıldı. Çerkezköy ve Kapaklı’da bulunan öğrenci servis şoförlerinin katıldığı toplantıda tüm servis araçlarının dezenfekte edildiği belirtildi.

Çerkezköy Şöförler Odası Başkanı Mustafa As, konuyla ilgili yaptığı bilgilendirmede; “Bakanlığımızın aldığı kararla birlikte öğrencilerimiz 16 Mart’tan itibaren 1 hafta süre ile tatile çıkarılmıştır. Öğrencilerimiz 23 Mart itibari ile de eğitimlerine internetten devam edecekler. Bizler de bu süreç içerisinde öğrencilerimizden alınacak olan aylık ücretlerde herhangi bir değişiklik olmayacak. Servis araçlarımız tamamen dezenfekte edildi. Velilerimizin içi rahat olsun. Tedbirlerimizi aldık. Öğrencilerimiz ve öğrenci velilerimiz gönül rahatlığıyla araçlarımıza binebilirler” dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2020, 18:13

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65