Okullar dezenfekte edildi

21 Eylül’de başlayacak olan 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı nedeni ile Çerkezköy genelindeki tüm eğitim kurumları Çerkezköy Belediyesi tarafından dezenfekte edildi.

Okullar dezenfekte edildi

Kapaklı Gazetesi - 21 Eylül Pazartesi günü yüz yüze eğitimin kısmi olarak başlayacak olması nedeni ile Çerkezköy genelinde bulunan ilkokullar, orta okullar ve liseler Çerkezköy Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü Ekipleri tarafından dezenfekte edildi.

Eğitim kurumlarında bulunan sınıfları, ortak kullanım alanlarını, öğretmen odalarını, atölyeleri, konferans salonlarını, tuvalet ve lavaboları dezenfekte ettiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Anasınıflarında ve 1. Sınıflarda yüz yüze eğitim 21 Eylül Pazartesi günü başlıyor. Okullarımız kapılarını açmadan önce Çerkezköy Belediyesi olarak tüm okullarımızı dolaşıp, dezenfekte işlemini gerçekleştirdik. Pandemi koşullarında başlayacak olan 2020-2021 Eğitim ve Öğretim Yılı’nın başta öğretmen ve öğrencilerimiz olmak üzere herkese hayırlı olmasını temenni ediyorum. İnşallah çocuklarımız, öğretmenlerimiz ve velilerimiz sorunsuz ve COVİD-19’dan uzak sağlıklı bir eğitim yılı geçirirler” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2020, 18:43

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65