Nikah salonu yeni yerine taşınıyor

Çerkezköy Belediyesi Nikah Salonu, Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’ne taşınıyor.

Nikah salonu yeni yerine taşınıyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi Hizmet Binası içinde hizmet veren Nikah Salonu, 1 Şubat Pazartesi günü itibariyle Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde hizmet vermeye başlayacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Belediye Hizmet Binamızda bulunan nikah salonumuzu Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi içerisindeki yeni yerine taşıyoruz. Nikah salonumuz 1 Şubat Pazartesi gününden itibaren daha modern ve ferah yerinde, yeni yuva kuracak olan çiftlerimize kapılarını açacak.” ifadelerini kullandı.

236 KİŞİLİK SALON

Çerkezköy Belediyesinin yeni nikah salonu hakkında bilgiler veren Başkan Vahap Akay, “Yani salonumuz 236 kişi kapasiteli olup, iki adet de gelin odasına sahip. Ayrıca nikah salonumuzun hemen yanında bekleme alanı ile gelin ve damadın yakınları ile birlikte fotoğraf çektirebileceği bir alan da oluşturuldu. Yeni nikah salonumuzun kentimiz için hayırlı olmasını temenni ediyor, yeni yuva kuracak olan tüm çiftlerimize de sağlıklı ve huzurlu bir yaşam diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 17:02

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65