“Komşu Paket” kampanyasına bir destek de Dinarsu’dan

Çerkezköy Belediyesi tarafından, kentte ihtiyaç sahibi ailelere teslim edilmek üzere başlatılan “Komşu Paket” kampanyasına bir destek de Dinarsu’dan geldi.

“Komşu Paket” kampanyasına bir destek de Dinarsu’dan

Kapaklı Gazetesi - Halıcılık sektöründe ülkemizin ve dünyanın önde gelen firmalarından biri olan Dinarsu, Çerkezköy Belediyesi tarafından başlatılan “Komşu Paketkampanyasına 550 koli erzak paketi ile destek oldu.

Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaya teşekkür ziyaretinde bulunan Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, burada Fabrika Genel Müdürü Bahadır Aksoy ve Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Topçu tarafından karşılandı.

“ERZAK PAKETLERİ İHTİYAÇ SAHİPLERİNE ULAŞTIRILIYOR”

Pandemi ve ekonomik sıkıntılar nedeni ile dar gelirli ve ihtiyaç sahibi ailelerin sıkıntılı günler geçirdiğine dikkat çeken Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Bu süreçte işsiz kalan, ekonomik sıkıntı çeken, temel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan vatandaşlarımıza, hayırsever vatandaşlarımızın yardım elinin uzanabilmesi amacı ile Komşu Paket uygulamasını başlattık. Dinarsu Halı’ya da Belediyemiz tarafından başlatılan ‘Komşu Paket’ kampanyasına bağışladıkları 550 koli erzak paketi için teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

“TÜM HAYIRSEVERLERİMİZİ DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM”

Tüm hayırseverleri kampanyaya destek olmaya davet eden Akay, “Bu dönemde Çerkezköy Belediyesi’nin öz kaynakları ve hayırseverlerimizin destekleriyle komşularımızın dertlerine bir nebze de olsa derman olmaya çalışıyoruz. Veren elin, alan eli görmediği, komşularımızla dayanışma içinde olduğumuz bu günlerin kıymetini bilerek, sağlık, huzur ve barış içinde yaşayacağımız nice Ramazanlarda buluşmayı diliyor; Tüm hayırseverlerimizi komsupaket.cerkezkoy.bel.tr adresinden Komşu Paket kampanyamıza destek olmaya davet ediyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2021, 23:24

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65