Fatih Sultan Mehmet Parkı yenileniyor

Çerkezköy Belediyesi, Fatih Sultan Mehmet Parkı’nda yenileme çalışmaları başlattı.

Fatih Sultan Mehmet Parkı yenileniyor

Kapaklı Gazetesi - Kızılpınar Atatürk Mahallesi Milli Sokak’ta bulunan 3 bin 780 metrekarelik alanda bulunan Fatih Sultan Mehmet Parkı Çerkezköy Belediyesi tarafından yeniden yapılıyor.

Kızılpınar Atatürk Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Parkı’nı yenileme çalışmalarının başladığını belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Kızılpınar Mahallemizde altyapı ve yol çalışmalarını tamamladıktan sonra söz verdiğimiz gibi üst yapı çalışmalarının startını verdik. Uzun süredir atıl durumda bulunan Kızılpınar Atatürk Mahallesi Milli Sokak üzerinde bulunan Fatih Sultan Mehmet Parkı’nı baştan aşağı yenileyerek Kızılpınar Atatürk Mahallesi’nde yaşayan hemşehrilerimizin kullanımına açacağız” dedi.

İÇERİSİNDE YOK YOK

Fatih Sultan Mehmet Parkı’n yenileme çalışmalarıyla birlikte sportif faaliyetlere yatkın bir alan haline geleceğini belirten Başkan Akay, “Çalışmalar kapsamında Fatih Sultan Mehmet Parkımızın içerisine birer adet mini basketbol ve futbol sahaları ile tribünlerini yapacağız. Çocuk oyun alanları, oturma alanları, yürüyüş alanları, fitness alanı, koşu yolu ve oyun alanlarının olacağı parkımızı yaklaşık 3 ay içerisinde tamamlayarak çocuklarımızın ve mahalle sakinlerimizin kullanımına sunacağız” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 15:35

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3