Çerkezköy’ün altyapısı ve üstyapısı masaya yatırıldı

Çerkezköy Belediyesi Altyapı Koordinasyon Kurulu Haziran ayı toplantısı, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay başkanlığında gerçekleştirildi.

Çerkezköy’ün altyapısı ve üstyapısı masaya yatırıldı

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediye Başkanı Akay, Çerkezköy Belediyesi Altyapı Koordinasyon Kurulu Haziran ayı toplantısında altyapı ve üstyapı yatırımlarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılmasının önemli olduğunun altını çizdi.

Çerkezköy Belediyesi toplantı salonunda yapılan Altyapı Koordinasyon Kurulu toplantısına Çerkezköy Belediyesi, TESKİ, TREDAŞ, TELEKOM, GAZDAŞ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü (KGYS-TEDES), Vodafone, Turkcell, TCDD, DSİ Türksat Genel Müdürlüğü yetkilileri katıldı.

ÇALIŞMALAR HAKKINDA GÖRÜŞ BİRLİĞİ SAĞLANDI

Çerkezköy’e yapılacak altyapı ve üstyapı çalışmalarının masaya yatırıldığı toplantıda, altyapı ve üstyapı çalışmalarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılması yönünde görüş birliğine varıldı. Toplantıya katılan kurum ve kuruluşların yetkilileri, 2020 yılı içerisinde yapacağı çalışmalar ve yatırımlar hakkında bilgi verdi.

YAYA YOLUNDAKİ PANO, ELEKTRİK DİREKLERİNE ÇÖZÜM BULUNMALI

Altyapı Koordinasyon Kurulu’nun açılış konuşmasını Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay yaptı. Belediye Başkanı Akay, Çerkezköy genelinde kaldırım ve yaya yollarında bulunan çeşitli kurumlara ait pano, elektrik direkleri vb. engellerin yaya akışını olumsuz etkilediğini ve görüntü kirliliğine neden olduğunu kaydederek, bu konu ile ilgili çözüm üretmek noktasında koordineli şekilde çalışılması gerektiğini belirtti.

AZAMİ HASSASİYET GÖSTERMELERİNİ İSTEDİ

Kurumların kent genelinde yapacağı altyapı ve üstyapı yatırımlarının koordineli ve eş güdümlü bir şekilde yapılmasının önemli olduğunun altını çizen Akay, alt ve üst yapı yapacak kurumların bu konuda azami hassasiyet göstermelerini istedi ve çalışmalar konusunda kurumların koordineli bir şekilde çalışması gerektiğini vurguladı.

KURUMLAR PROJELER HAKKINDA SUNUM YAPTI

Belediye Başkanı Akay’ın konuşmasının ardından Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Gümüş ile Mimar Mustafa Kamburoğlu Çerkezköy Belediyesinin yapacağı çalışmalar ve projeler ile ilgili sunum gerçekleştirdi. Ardından toplantıya katılan TESKİ, TREDAŞ, TELEKOM, GAZDAŞ, Çerkezköy İlçe Emniyet Müdürlüğü (KGYS-TEDES), Vodofone, Turkcell, TCDD, DSİ Türksat Genel Müdürlüğü yetkilileri yapacakları yatırımlar ve çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve koordineli, uyum içerisinde çalışmaları noktasında görüş birliğine vardı.

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2020, 19:10

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatih
Fatih - 3 hafta Önce

Ha ha ha güleyim sen daha cukurlu yollara yamalık bile yapamıyon görünüyo yollar direkler sonraki iş gitya

SIRADAKİ HABER

banner3