Çerkezköy’de sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Çerkezköy Belediyesi, ilçe genelinde ihtiyaç duyulan cadde ve sokaklardaki yol ve kaldırım yapım çalışmaları devam ediyor.

Çerkezköy’de sıcak asfalt çalışmaları sürüyor

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi ekipleri, hafta sonu Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını sürdürdü. Bol çeşitli için sitemizi hemen inceleyebilirsiniz. Çalışmaları Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay bizzat yerinde inceledi.

Çerkezköy Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde Başkaya Sokak, Tarım Sokak 2’nci kısım, Turna Sokak 2’nci kısım, Çam Sokak ve Kurt Sokak’ta sıcak asfalt yol yapım çalışmalarını tamamladı. Başkaya Sokak’ta 650 metrekare asfaltlama yapan ekipler, Tarım Sokak 2’nci kısımda bin 350, Turna Sokak 2’nci kısımda bin 150, Kurt Sokak’ta bin 650 ve Çam Sokak’ta da 350 metrekare olmak üzere hafta sonu toplam 5 bin 150 metrekare sıcak asfalt yol yapım çalışmasını tamamlamış oldu.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir yandan da Tarım Sokak’ta kaldırım yapım çalışmalarına başladı. Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nde gerçekleştirilen çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Vahap Akay, yol ve kaldırım yapım-onarım çalışmalarının ilçe genelinde ihtiyaç duyulan tüm cadde ve sokaklarda devam edeceğini kaydetti.

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2020, 14:03

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65