Çerkezköy’de koronavirüs tedbirleri denetimi yapıldı

İçişleri Bakanlığı’nca yayınlanan genelge kapsamında tüm yurtta olduğu gibi Çerkezköy’de de Koronavirüs Tedbirleri denetimleri gerçekleştirildi.

Çerkezköy’de koronavirüs tedbirleri denetimi yapıldı

Kapaklı Gazetesi - ‘Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla İçişleri Bakanlığının 81 ile gönderdiği genelge kapsamında, Çerkezköy’de de koronavirüs tedbirleri denetimi yapıldı.

Temizlik, maske ve mesafe kurallarının salgınla mücadele açısından büyük önem arz ettiği şu günlerde hayatın her alanında mevcut tedbirlere uyulmasının öneminin bir kez daha ortaya çıktı. İçişleri Bakanlığı tarafından 81 İl Valiliği’ne gönderilen genelge kapsamında ülke genelinde en kapsamlı Kovid-19 tedbirleri denetimi yapıldı.

‘Sağlık için hepimiz için’ sloganıyla yapılan denetimlere Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban, Çerkezköy Belediye Başkan Vekili Cengiz Memiş, ilgili tüm kamu kurum ve kuruluşlarının yönetici ve personeli, meslek odaları, İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri ve Çerkezköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri katılım sağladı.

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 19:00

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3