Çerkezköy Belediyesi Doğa Yürüyüşü Düzenledi

Vatandaşları günlük hayatın stresinden uzakta keyifli bir yolculuğa çıkarmak isteyen Çerkezköy Belediyesi, bu yıl beşincisi düzenlenen Doğa Yürüyüşü (Hiking Gezisi) gerçekleştirdi.

Çerkezköy Belediyesi Doğa Yürüyüşü Düzenledi

Kapaklı Gazetesi - Vatandaşları günlük hayatın stresinden uzakta keyifli bir yolculuğa çıkarmak isteyen Çerkezköy Belediyesi, bu yıl beşincisi düzenlenen Doğa Yürüyüşü (Hiking Gezisi) gerçekleştirdi.

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da katıldığı etkinlikte vatandaşlar Kırklareli’nin Demirköy ilçesinde bulunan Istranca Ormanları’nda yürüyüş gerçekleştirdi. Çerkezköy Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşüne Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu üyeleri de katılarak, rehberlik ettiler. Yaklaşık 250 kişinin katılımı ile gerçekleşen Doğa yürüyüşünde katılımcılar, Çerkezköy Belediyesi önünden otobüsler ile Istranca Ormanlarına götürülürken, katılan herkese etkinlik sonunda ikramda bulunuldu.

‘’DOĞA İLE İÇ İÇE BİR GÜN GEÇİRDİK’’

Çerkezköylüleri spora teşvik etmek için farklı organizasyonlar düzenlediklerini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla halkımızı sağlıklı yaşam için yönlendiriyor, sporu özendiriyoruz. Bu kapsamda bugün de Doğa Yürüyüşü etkinliğimizi gerçekleştirdik. Doğa Yürüyüşümüzde Istranca Ormanlarının eşsiz güzellikleri ve tertemiz havasında spor yapıp, Istrancaların ve Karadeniz’in güzelliklerini keşfettik. Şehir yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşlarımızla zevkli ve güzel bir gün geçirdik. Doğa yürüyüşümüze katılan vatandaşlarımıza ve bize rehberlik hizmeti veren Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bir dahaki yıl yapacağımız doğa yürüyüşünde buluşmak üzere” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 17:31

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3