Başkan Akay kursları ziyaret etti

Çerkezköy Belediyesi tarafından 10 farklı branşta düzenlenen Sanat Kursları, pandemi koşullarına uygun olarak devam ediyor.

Başkan Akay kursları ziyaret etti

Kapaklı Gazetesi - Çerkezköy Belediyesi tarafından düzenlenen Sanat Kurslarını ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “Görsel ve işitsel sanat dallarından oluşan kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum.” dedi.

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce her yıl gerçekleştirilen ve pandemi dolayısıyla bir süre ara verilen Kültür-Sanat Kursları, 10 farklı branşta Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde yeniden başladı. Sanat Kursları kapsamında katılımcılara İşitsel Sanatlarda Piyano, Bağlama, İstanbul Kemençesi, Ukulele, Gitar ve Yan Flüt; Görsel Sanatlarda da Pop-Art, Kara Kalem, Yağlı Boya ve Yaratıcı Resim branşlarında alanında uzman eğitmenler tarafından dersler veriliyor.

BAŞARILAR DİLEDİ

Geçtiğimiz hafta başlayan Sanat Kurslarını ziyaret eden Çerkezköy Belediye Başkanı Akay, kültür ve sanat ile iç içe bir Çerkezköy için Çerkezköy Belediyesi olarak farklı branşlarda Kültür ve Sanat Kursları düzenlemeye devam edeceklerini belirterek, “Ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz Sanat Kurslarımıza katılan kursiyerlerimize branşında uzman eğitmenler tarafından eğitimler veriliyor. Kurslarımız sayesinde çocuklarımız, gençlerimiz ve kursiyerlerimiz sanat ile iç içe vakit geçiriyorlar. Pandemi tedbirlerine uygun olarak gerçekleştirdiğimiz kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimize başarılar diliyorum” açıklamalarında bulundu.

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65