24 FETÖ şüphelisi asker hakim karşısına çıktı

Tekirdağ merkezli 14 ilde FETÖ’nün ‘Askeri mahrem yapılanmasına’ yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, aralarında albay ve binbaşının bulunduğu 24 asker adliyeye sevk edildi.

24 FETÖ şüphelisi asker hakim karşısına çıktı

Kapaklı GazetesiTekirdağ merkezli 14 ilde FETÖ’nün ‘Askeri mahrem yapılanmasına’ yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan, aralarında albay ve binbaşının bulunduğu 24 asker adliyeye sevk edildi.

Tekirdağ merkezli 14 ilde FETÖ’nün ‘Askeri mahrem yapılanması’na yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 24 şahıs adliyeye sevk edildi. Tekirdağ Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturma çerçevesinde, Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekiplerince, Tekirdağ merkezli İstanbul, Diyarbakır, Van, Ankara, Şırnak, Manisa, Kırklareli, Hatay, İzmir, Ağrı, Erzurum, Gaziantep ve Çanakkale'de düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 24 kişinin emniyetteki işlemleri tamamlandı. 

İşlemleri tamamlanan şahısların Tekirdağ Devlet Hastanesinde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra adliyeye sevk edildi. Firar durumunda olan bir kişinin ise yakalanması için arama çalışmaları devam ediyor.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 15:16

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner3