Vali Yıldırım’dan yarıyıl tatili mesajı

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, yarıyıl tatili dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Vali Yıldırım’dan yarıyıl tatili mesajı

Kapaklı Gazetesi - Yarıyıl tatili dolayısıyla yayımladığı mesajda öğrencilere ve velilere tavsiyelerde bulunan Tekirdağ Valisi Aziz yıldırım, ikinci dönemin Milli Eğitim Bakanlığının alacağı karara göre ‘yüz yüze eğitim’ sürecinde devam edebileceğini söyledi. Hemen baymavi bahis sitesine giriş yap.

Vali Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi; “Sevgili öğrencilerimiz, değerli öğretmenlerimiz; 2020- 2021 Eğitim ve Öğretim Yılının birinci dönemini tamamlandınız. Yorucu bir yarı dönem geçiren, geleceğimizin umudu, ülkemizin istikbali olan öğrencilerimizin ve onları hayata hazırlayan kıymetli öğretmenlerimizin iyi bir yarıyıl tatili geçirmelerini, başarılarının ve azimlerinin artarak devam etmesini temenni ediyorum.

Sevgili Öğrenciler; birinci dönem çalışmalarınızın karşılığı olan karnelerinizi alıyorsunuz. Karnelerini alan bütün öğrencileri gayretlerinden dolayı kutluyorum. Salgın sebebiyle yüz yüze eğitime ara verildi, öğretmenlerinizi, arkadaşlarınızı özlediniz ancak bu tedbirlerin sizin ve ailenizin sağlığı için alındığını unutmayın. 2. Dönem, Milli Eğitim Bakanlığımızın kararı doğrultusunda devam edecektir. Her zaman olduğu gibi okullar açıldığında da, sevgili öğrencilerimizden maske, sosyal mesafe, el hijyeni konularına azami ölçüde özen göstermelerini bekliyoruz. Koronavirüsü yenmemiz, okullarınızdan, arkadaşlarınızdan uzak kalmamanız için bu tedbirlere uymamız gerekiyor.

Kıymetli Veliler; çocuklarımız, bizim en değerli varlıklarımızdır. Çocuklarımızı sadece dönem veya yıl sonunda aldıkları notlarla değerlendirmeyiniz. Çocuklarımızın ikinci dönemde eksiklerini tamamlayıp daha başarılı olmaları, öğretmenleri ile iletişim içerisinde birlikte hareket edip, onlara vereceğiniz destekle mümkün olacaktır.

Değerli Öğretmenlerimiz; çocuklarımızda var olan cevherleri hassasiyetle işliyorsunuz. Bir hayat biçimine dönüşmüş mesleğinizi icra ederken ortaya koyduğunuz fedakârlıklarla nice başarıların altında sizin emekleriniz var. Bu vesileyle, tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin yarıyıl tatilini kutlar; sağlık, başarı ve mutluluklar dilerim.”

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 13:22

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65