Vali Yıldırım'dan Polis Haftası Kutlama Mesajı

Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Polis Haftası dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

Vali Yıldırım'dan Polis Haftası Kutlama Mesajı

Kapaklı Gazetesi - Polis Teşkilatının 175. Kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımlayan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, tüm polislerin Polis Haftası’nı kutladı.

Vatandaşların huzuru ve güvenliği görev yapan tüm emniyet mensupların Polis Haftasını kutlayan Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, mesajında şu ifadelere yer verdi; "Türk Polis Teşkilatı, kurulduğu günden beri; Türk Polisi, devletin bekası, huzur ve barış ortamının korunması yanında halkın mal ve can güvenliğini sağlamak için fedakârca çalışmaktadır. Adalet, eşitlik, sabır ve hoşgörü çerçevesinde, vatandaşlarımızın da desteğini alarak görevlerini yerine getirme gayretinde olan polislerimiz, sadece suçluyu yakalamakla değil, suçun önlenmesi noktasında da gece gündüz demeden çalışmaktadırlar.

Türk Polis Teşkilatı, terörle mücadelede, devletimizin bütünlüğüne yönelen her türlü tehdit ve tehlikelere karşı kamu düzeninin korunması, asayişin sağlanması gibi görevlerde büyük başarılara imza atarak, bağrından çıktığı aziz milletimizin gönlünde taht kurmuştur.

Ülkemizin geçirdiği tüm kritik dönemlerde olduğu gibi günümüzde de Türk Polis Teşkilatı koronavirüsle (COVID-19) mücadelede etkin rol üstlenerek vatandaşlarımızın sağlığı, ülkemizin selameti için gerekli mücadeleyi vererek, her türlü tedbiri almaktadır. Bu vesileyle, Polis Teşkilatımızın Kuruluşunun 175. yılında; ilimizin huzur ve güvenliğinin sağlanmasındaki üstün gayret ve başarılarından dolayı her kademedeki bütün amir ve memurlarımızın Polis Günü’nü kutluyor, şehit polislerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor, görevi başındaki emniyet mensuplarına görevlerinde başarı ve aileleri ile birlikte sağlıklı, mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum."

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2020, 17:01

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65