Şehir Hastanesi bağlantı yolları tamamlanıyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından Şehir Hastanesi bağlantı yollarından biri olan Çağlar Sokak’ın yapımı tamamlandı.

Şehir Hastanesi bağlantı yolları tamamlanıyor

Kapaklı Gazetesi -  Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Büyükşehir Belediyesi Meclis Kararı ile yol ağına alınan Şehir Hastanesi bağlantı yollarından biri olan Çağlar Sokak’ın yapımını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

Aynı zamanda şehir içi toplu taşıma güzergâhında da bulunan Çağlar Sokak, Şehir Hastanesine Süleymanpaşa ilçesinin yanı sıra Malkara, Hayrabolu, Şarköy ve Muratlı yönünden sağlanacak olan ulaşımı hem de yeni yerleşkesine taşınan Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ile Diş Hastanesinin ulaşımına büyük kolaylık sağlayacak. Konu ile ilgili açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Büyükşehir Belediyesini hizmetleri içerisinde yol yapım çalışmalarının önemli bir yeri olduğunu belirterek, “Şehir Hastanesi bağlantı yolları ile ilgili çalışmalarımız Yemen Sokak’ta devam etmektedir. Çalışmalar ilerledikçe gelişmeler kamuoyu ile paylaşılacaktır.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2020, 21:18

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65