Nişancı: Uçuyoruz yalanları ile milleti kandırıyorlar

Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı, Gelecek Partisi’nin Büyük Kongresi ile alakalı yazılı bir basın açıklaması yayınladı.

Nişancı: Uçuyoruz yalanları ile milleti kandırıyorlar

Kapaklı Gazetesi - Pazar günü gerçekleştirilecek olan Gelecek Partisi Genel Merkez Kongresi öncesi açıklamalarda bulunan Tekirdağ İl Başkanı Nişancı; ‘’Millet fak-ru zaruret içerisindeyken uçuyoruz yalanları ile milleti kandırmaya teşebbüs etmekteler.’’ dedi.

Gelecek Partisinin büyük kongresi ile ilgili konuşan Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ İnsan onurunu korumak ve yüceltmeyi siyasetinin temeli yapan partimiz, 1. Olağan genel kongresi ile aşılamaz denilen eşiği 1 Kasım Pazar günü geride bırakıyor. Hatırlayacaksınız, parti kuramaz demişlerdi, partimizi tüm Türkiye’yi kapsayan bir mozayik ile yansıtan kurucularımızla beraber kurduk. Parti kursalar bile örgütlenemez, çalışacak üye bulamaz demişlerdi, ancak biz bugün 70 ilimizin il teşkilatını oluşturduk. 243 İlçenin kongresini tamamlayarak 44 ilin kongresini gerçekleştirdik. Dünya’da ve ülkemizden seyreden salgının olumsuz etkileri ve alınan önlemlerin etkisine rağmen, her türlü baskı, tehdit ile dolaylı dolaysız baskılara rağmen büyük kongre koşullarını tamamlayarak 1. Olağan genel kongremizi 1 Kasım Pazar günü saat:10’da Ankara Anka fuar ve kongre merkezinde gerçekleştireceğiz.’’ ifadelerini kullandı.

‘’UÇUYORUZ YALANLARI İLE MİLLETİ KANDIRIYORLAR’’

İl Başkanı Nişancı; ‘’Anadolu’dan esen rüzgara baktığımızda teşkilatlanma çalışmalarında partimize katılan on binlerin çok kısa zamanda yüzbinlere ve inşallah çok yakın bir zamanda milyonlara ulaşacağının haklı umudunu taşıyoruz. Yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları önleyeceğiz iddiası ile siyaset sahnesine çıkan iktidar partisi maalesef geçen bu süre zarfı içerisinde bu ilkelerin tamamını unutmuş, unutmakla kalmayıp, yolsuzluk, yoksulluk ve yasakları doğuran, besleyen, yeşerten bir yapıya dönmüştür. 3Y ile mücadele etmek için yola çıkanlar bu mücadeleyi unutup ülkenin başına dördüncü bir Y2yi de musallat etmişler, dördüncü Y ile milletin gözünün içine baka baka kolaylıkla yalan söyleyerek ekonomik verileri çarpıtarak, millet fak-ru zaruret içerisindeyken uçuyoruz yalanları ile milleti kandırmaya teşebbüs etmektedirler. Anadolu’yu karış karış dolaştığımızda aziz milletimiz derin ekonomik darlıktan, yaygın işsizlikten, eş dost hısım akraba ayrımcılığından ötekileştirici nefret dilinden ve yaygın korku ikliminden duydukları kızgınlığı, kırgınlığı açıkça dile getirmektedir.’’ Şeklinde konuştu.

‘’KİMSE ÜMİTSİZ OLMASIN!’’

Gelecek Partisinin bu zor dönemlerde ortaya çıkarak millet adına her türlü sorunu dile getireceğini belirten Gelecek Partisi Tekirdağ İl Başkanı Recep Nişancı; ‘’ Gördüğümüz odur ki, derin bir dip dalga oluşmaktadır. Hukuki sürecin gerektirdiği şartları yerine getirerek 1.olağan genel kongresini yapmaya hak kazanan gelecek partisi bu zor zamanlarda milletimiz adına her türlü sorunu dile getirecek tüm meseleleri konuşacaktır. Oluşturulan korku duvarlarını yıkarak, ülkemizin içerisine girdiği kısır döngüye dur diyecek ve milletimizin hayallerinin yok edilmesine karşı duracağız. Milletimizin gerçek gündeminin yani işinin, aşının, onurunun takipçisi olacağız. Kimse Ümitsiz olmasın, kimse karamsarlığa kapılmasın. Partimiz ülkemizi temel hak ve özgürlüklerin korunduğu demokrat, adil, özgürlükçü ve müreffeh bir seviyeye taşıyacaktır. Gelecek senin Gelecek Türkiye’nin mesajını vereceğimiz kongremizin ülkemize hayırlar getirmesini temenni ediyor tüm halkımıza güvenli, güçlü, adaletli bir gelecek vaat ediyoruz.’’ Diyerek sözlerini noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 30 Ekim 2020, 18:08

Furkan Bolat

Editör


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65